MARVEL ITG™ має шість брендів у портфелі, які представлені у різних форматах сигарет і сигарил: King Size, Compact та Super Slims.

Портфель представлений флагманськими брендами Marvel, Compliment та Strong,
а також брендами Lifa, LS та Київ.

БРЕНДИ

НАШІ БРЕНДИ

MARVEL
COMPLIMENT
STRONG
LIFA
LS
КИЇВ
ВСI БРЕНДИ

MARVEL - СТАРТ ТВОГО УСПІХУ

Яскравий бренд, що був визнаний споживачами як найбільш динамічний та інноваційний*. Справді, ТМ MARVEL створює нові тренди в галузі, використовуючи сучасні технології та дизайн.

Різноманітна палітра смаків і форматів задовольнить найвибагливішого споживача.

Місія бренду MARVEL – надихати на нові досягнення, створювати тренд і прагнути бути завжди на крок попереду того, що відбувається.
*згідно незалежного дослідження «MARVEL ITG – Дослідження здоров'я бренду 2020»

COMPLIMENT -
ДРАЙВ ТВОГО МІСТА

Сompliment за 8 років затвердив себе як урбаністичний бренд, лаконічний дизайн та класичний зміст якого є невід'ємною частиною життя великого міста. Неважливо, хто ви, де саме живете та як проводите дозвілля — разом із Compliment ви не втратите вміння бути в моменті та відчувати драйв.

STRONG – ЧАС СИЛЬНИХ

*згідно незалежного дослідження «MARVEL ITG – Дослідження здоров'я бренду 2020»
У своїх продуктах ТМ Strong пропонує споживачам класичний смак і сучасний дизайн.
ТМ Strong — бренд, визнаний споживачами як один із найкращих у співвідношенні «ціна — якість» на ринку України*.
Бренд для тих, хто шанує традиції та впевнений у своєму виборі.

LIFA

Lifa - бренд з яким просто і зручно. Витончений дизайн, спеціально розроблені ароматизовані тютюнові суміші з тонким ароматом і виразним смаком це те, що Lifa пропонує поціновувачам тютюнової продукції.

LS

LS – бренд, який лаконічний і престижний як зовні, так і всередині. Смакові сигарили для поціновувачів насиченого смаку тютюну в класичному KS форматі.

КИЇВ

Київ – об'єднує в собі традиції і сучасний підхід до виробництва тютюнової продукції. Класичне поєднання всіх компонентів, що використовуються для виробництва сигарет Київ - та цінність, якої дотримується бренд протягом багатьох років.