Філософія виробництва

В основі філософії виробництва лежить технологічна концепція, яка дозволяє найбільш ефективно виробляти тютюнові вироби, використовуючи кращу світову практику.

Комплексний підхід, зосереджений на інтенсивному розвитку бізнесу, забезпечує високу рентабельність виробництва, створює умови для постійного розвитку підприємства.

 

Технологія виробництва

Наша фабрика оснащена сучасними лініями пакування сигарет, використовує передові технології, що забезпечує виробництво тютюнових виробів європейської якості.

Сировина

Прагнучи отримати тютюнові вироби високої якості, ми ретельно відбираємо постачальників сировини з усього світу, які вирощують найкращі сорти тютюну: Вірджинія, Берлей та Оріентал.

Наші співробітники

Ми залучаємо найкращих фахівців галузі для виробництва продукції та приділяємо багато часу для розвитку наших співробітників. Адже віримо, що саме команда професіоналів дозволяє нам досягати успіху та продовжувати розвиватися.

Система контролю якості

На виробництві діє сувора система контролю якості продукції, яка швидко регулює зміни. Сировина підпадає під найбільш жорсткі вимоги щодо якості та контролю. Завдяки чому споживачеві надається продукція найвищого класу, як за екологічними, так і за смаковими якостями.

Виробничі потужності  на сьогоднішній день повністю задовольняють потреби ринку.

Ефективність виробництва багато в чому визначається системою контролю якості, що діє на підприємстві на всіх етапах виробничого процесу: закупки тютюну, виробництва мішки і тютюнових виробів та відвантаження.

Наша продукція представлена серед дистриб’юторів, оптових реалізаторів та продуктових мереж України.